Obchodná spoločnosť dodávajúca komponenty pre petrochemický, chemický, strojárenský a energetický priemysel


KONTAKT

Partner spoločnosti N+F

Viac možností pre vás

Sme partnerom nemeckej spoločnosti N+F Deutschland GmbH. Čo to pre vás znamená?

  • Širší sortiment a väčšie skladové zásoby
  • Cenové ponuky ešte rýchlejšie
  • Duálna kontrola kvality materiálu podľa SK a DE noriem
  • Certifikácia ISO 9001 / ISO 14001 / OHSAS 18001
  • Priame prepojenie na sklady N+F v Nemecku
  • Atypické materiály dostupné do 48 hod.
  • Osvedčenie podľa smernice 97/23/EC pre vysokotlakové zariadenia

O nás

Spoločnosť DINANSI, s.r.o. vznikla vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti predaja hutného materiálu. Základy našej spoločnosti sú položené na individuálnom prístupe s dôrazom na rýchlosť a kvalitu dodávok. Sme vynikajúcim riešením pre havarijné a iné krízové situácie. Špecializujeme sa na neštandardné dodávky hutného materiálu a jeho príslušenstva od základných uhlíkových ocelí až po vysoko legované (tr. 11, 12 – 15, 17) a farebných kovov. Materiál dodávame v normách DIN, ANSI, EN, ČSN, STN a podľa výkresovej dokumentácie. Kooperáciou s externými spoločnosťami zaoberajúcimi sa ďalším opracovaním materiálov sme promptne schopní splniť aj atypické požiadavky klientov. Disponujeme silnou dodávateľskou základňou výlučne z EÚ a USA. Kvalitu garantujeme atestami EN10204-3.1 podľa čísla tavby, na vyžiadanie aj inými normami a skúškami. Naše skladové a kancelárske priestory sa nachádzajú v areáli Slovnaftu, a.s..

EN ISO 9001:2015

Pri predaji hutného materiálu, potrubí a potrubného príslušenstva využívame systém manažérstva kvality. Naše dodávky vyhovujú požiadavkám normy EN ISO 9001:2015. Tento systém zaručuje vysokú úroveň kvality našich služieb.

Nech sa páči, stiahnite si predstavenie DINANSI, s.r.o. vo formáte .pdf

STIAHNÚŤ

Disponujeme skladovými priestormi

Naše skladové a kancelárske priestory sa nachádzajú v areáli Slovnaftu, a.s. Vlastný vozový park nám umožňuje expresné dodanie produktov nielen v bežnej prevádzke, ale aj pri havarijných situáciách našich klientov.

Spolupracujeme s akreditovanými výrobcami a dodávateľmi

Disponujeme silnou dodávateľskou základňou výlučne z EÚ a USA. Vďaka kooperácii so spoločnosťami zabezpečujúcimi opracovanie produktov sme schopní rýchlo riešiť aj špecifické požiadavky klientov.

Poskytujeme odborné poradenstvo

V našej spoločnosti sa sústreďujeme nielen na distribúciu, ale aj na kvalitné poradenstvo. Našim zákazníkom pomáhame pri návrhoch najlepších možných riešení.

Referencie

Počas mnohoročného pôsobenia obchodnej spoločnosti DINANSI, s.r.o. sme uskutočnili veľké množstvo dodávok a subdodávok hutného materiálu na Slovensko aj do zahraničia.

VIAC

Kontaktujte nás


Tento web používa cookies. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Súhlas s ich používaním je dobrovoľný.